top of page
קולנים

הקורסים

שבעה קורסים אשר יעניקו לכם ידע מעמיק  על שיטת אקיוטוניקס

שיטת אקיוטוניקס נלמדת בשכבות: שכבות של ידע, שכבות של התפתחות בהבנת המרכיבים של השיטה והידע העצום המתלווה אליהם.

נלמד על:

 • צליל ותהודה והשפעתם על הגוף הפיזי, הרגשי והרוחני.

 • משמעות המרווח המוסיקלי - אנחנו תמיד משתמשים בשני קולנים ויוצרים מרווח מוסיקלי – נלמד מדוע אנו לוקחים מרווח מסוים, היכן מניחים אותו, למה לצפות כשאנחנו מרגישים את תהודת הקולנים בידיים שלנו האוחזות בהם.

 • התרבויות שעליהן מתבססת השיטה – הרפואה הסינית, ההודית, תפיסות של העולם העתיק, מתימטיקה וגיאומטריה. 

 • אסטרולוגיה וארכיטיפים: מה כל קולן מסמל לנו בחיי היום יום – הירח, השמש, כדור הארץ, הפלנטות. 

 • כוחות הטבע השולטים בנו בלי שנדע זאת - האדמה, המים, חיים ומוות, זמן.

 • כוחות אנושיים שיש בנו שנלמדים ומתעצמים תוך כדי הלמידה.

 • המשמעות הגדולה שיש למושג סינכרוניזציה המחבר את הכול עם הכול. 

 

האינטואיציה היא החלק החשוב ביותר בלמידה. הידע קיים בתוכנו, היזכרות היא התהליך שנלמד בקצב אישי במהלך הזמן והרבה אחרי הקורס.

 

אני מלמדת 7 קורסים מתוך 9 ובכל שלב נעשה קליניקה בה נחדד מה הטיפול המתאים למצבים שונים.

 

תיפסו את מקומכם עכשיו

שערי הכניסה להרמוניה מרידיאנית

קורס בסיסי המציג את הפילוסופיה והקוסמולוגיה של המתודולוגיה האינטגרטיבית של שיטת אקיוטוניקס, עם הארה על הצד המדעי והמיסטי

טיפול בקולנים

כוונון הרמוני

ניכנס יותר לעומק מהם המרידיאנים ותפקידם האנרגטי על פי הרפואה הסינית, המושגים של הרפואה הסינית המשתלבים עם שיטת אקיוטוניקס. נלמד כיצד לבחור קולנים והיכן להניח אותם.

מיטת מיתרים

שילוב של קורס א ו-ב

המשתתפים יחקרו את הפילוסופיה, קוסמולוגיה והשורשים המדעיים והמיסטיים של השיטה, בהתמקדות בקשרים התרבותיים של תפיסות עתיקות לטיפול בצליל, תפיסת הגוף הפיזי ככלי תהודה מרשים. 

טיפול בקולנים

שימוש מתקדם בהרמוניה

כאן אנו משתמשים בכל הקולנים בכל שילוב אפשרי, בכל מרווח אפשרי ובכל יכולת הנעה, הזנה והארה אפשרית. כאן תתחילו באמת לחבר את כל הנקודות שלמדתם

אקיוטוניקס

הרמוניה גבוהה והטבע הפנימי של הצליל

קורס המעמיק ומרחיב את הידע וההבנה של מרווחים מוסיקליים שהם אבן היסוד של שיטת אקיוטוניקס

קולנים

כיוונון והרמוניה מתקדמת

קורס המשלב בין קורס שלב ג וקורס שלב ד.

אקיוטוניקס
אקיוטוניקס שלב א

קורס בסיסי זה מציג את הפילוסופיה והקוסמולוגיה של המתודולוגיה האינטגרטיבית של שיטת אקיוטוניקס, עם הארה על הצד המדעי והמיסטי. הקורס חוקר לאורך תרבויות שונות את השימוש בריפוי בצלילים ואת הפוטנציאל של מערכת היחסים בין הגוף הפיסי לצלילים, שימוש בנקודות אקופונקטורה במסלולי המרידיאנים האנרגטיים -לתהודה מרפאה. אנחנו עוזרים לך לפתח את הכישורים הקליניים שלך דרך חקר נרחב של מצבים פיזיולוגים, פסיכולוגים ורוחניים. בנוסף – נבדוק את תפיסת הזיכרון העוברי, ההטבעה של צלילים ותפקידי הכליות כשומרים על איזון של הצ'י המולד דרך המודלים של הרפואה הסינית וההודית.

הקורס מסביר תפיסת עולם המגיעה מהטבע וממוסיקה. הטיפול נעשה עם שני קולנים כדי לייצר מרווח מוסיקלי. בקורס יוסבר כיצד תפיסת עולם מגיעה מהכרה של מרווח מוסיקלי.

אתם תלמדו להניח קולנים מכוילים בשלמות למערכת השמש שלנו – כדור הארץ, הירח והשמש על נקודות אקופונקטורה וצ'קרות.

נעסוק בחיבור בין ארכיטיפים, קארל יונג, פיתגורס, הטאו, סינכרוניזציה ואלכימיה – כולם שפת הקולנים וכולם המורים הגדולים שלנו.

תלמדו על הארכיטיפים הקשורים לכל קולן המייצג חלק ממערכת השמש שלנו, הקשר אל הגוף הפיזי והרגשי שלנו וכמובן הקשר לתפיסת עולמנו. תלמדו קבוצות נקודות אקופונקטורה כמו גם את מסלולי המרידיאנים כדי להבין את החיבור אל תהודה ומים.

               

הקורס מתאים לכל אחד שמעונין ללמוד את השיטה ולמטפלים השיטות שונות המעוניינים להעשיר את הכלי שנמצא כבר ברשותם. מטפלים ברפואה סינית.

משך הקורס: 40 שעות                              

מספר מפגשים:   8

שעות: 15:00-10:00

מספר קולנים:  8 

 

מחיר הקורס: 3,200 ₪

מינימום משתתפים: 4

שלב א
שלב ב
אקויוטוניקס שלב ב

קורס זה  מעמיק ומרחיב את הידע וההבנה העמוקה של מרווחים מוסיקליים שהם אבן היסוד של שיטת אקיוטוניקס. אנחנו משתמשים במרווחים כדי לבנות שכבות של צלילי על ומעל נקודות אקופונקטורה. אנחנו מעמיקים בהערכת היכולת של ריפוי דרך צלילים קוסמיים תוך שימוש באלמנט המים כמוביל אל ומהכליות- שם נמצא הצ'י הראשוני שלנו. תלמדו על מוסיקת הספירות, מחזורי הירח, היום והלילה, יין – יאנג ועוד על החוכמה הטאואיסטית והפילוסופית של המזרח והמערב. יותר מכך כיצד הם מתחברים לתפיסת עולם שלנו.

נלמד את הבסיס של המרידיאנים המיוחדים המאפשרים תובנת על ואת יכולת השימוש בהם ככלי עוצמתי במיוחד לטיפול בצליל ותהודה. נלמד על גיאומטריה שיוצרת חיבור בין כל תרבויות העולם העתיקות והחיבור למדע כיום.

 

תלמדו כיצד מקשיבים לתהודה, כיצד קוראים תהודה וכיצד תדעו מתי התהודה משנה. כמו העיניים – היכולת להרגיש תהודה היא אינטואיטיבית וקלה, רק לחבר אתכם לאוזניות שלה.

תלמדו להקשיב לסיפור של האדם, על איזה ארכיטיפים הסיפור שלו יושב, ונלמד כיצד לפתח טיפול מתוחכם וגבוה במהירות גדולה. ו-תלמדו איזה קולנים, איזה מרווח מוסיקלי לבחור ואיפה לשים אותם.

אתם תלמדו לאזן, לשחרר ולשנות דיסהרמוניה במרידיאנים ובאברי הגוף, תוך כדי הפרקטיקה שלכם, עם שימוש בקולני כדור הארץ הירח והשמש בעוד שתי אוקטבות נוספות. תוכלו להרחיב את הטיפול מעל הגוף עם קולני HIGH FREQUENCY ולהעמיק עם קולני LOW FREQUENCY וזאת בנוסף לקולני שלב א.

 

נלמד שילוב של קערות טיבטיות או אחרות בטיפול עם הקולנים

 

משך הקורס: 40 שעות

מספר מפגשים: 8

שעות: 15:00-10:00

מספר קולנים:  8 קולנים  (4 מכל סוג) HIGH FREQUENCY & LOW FREQUENCY

 

מחיר הקורס: 3,200 ₪

אקויוטוניקס קורס משולב שלב א ו-ב

בקורס זה תכירו את שיטת אקיוטוניקס הפתוחה לכל המעוניינים. המשתתפים יחקרו את הפילוסופיה, קוסמולוגיה והשורשים המדעיים והמיסטיים של השיטה. הקורס מתמקד בקשרים התרבותיים של תפיסות עתיקות לטיפול בצליל, תפיסת הגוף הפיזי ככלי תהודה מרשים, אנרגיה של מרידיאנים ונקודות אקופונקטורה כשערי כניסה לתהודה, צלילים ומרווחים מוסיקליים, תפיסה הרמונית, זיכרון תאי וטביעת האצבע של צליל. הקורס מאפשר ראייה מרעננת ושונה לכניסה אל הרשת המרידיאנית.

 

תלמדו איך להשתמש עם הקולנים המכוילים בדיוק מקסימלי לתדרי כדור הארץ השמש והירח בתנועתם במעגל האין סופי של מערכת השמש שלנו. חלק גדול ממצבים פיזיולוגים, נפשיים ורוחניים מטופלים דרך המרידיאנים המיוחדים שגם אותם מלמד לעומק. כמו כן נלמד על חלונות לשמיים, המעגל המיקרוקוסמי לעומתה המאקרוקוסמי וכיצד הכול מתחבר בתפיסה של השיטה. תחוו את אמנות ההקשבה ההכרחית למטפל בשיטה, כיוונן עצמי קודם כל לפני כיוונון של אחרים, הדרך להרמוניה מלאה תהודות ומרווחים ומה שביניהם. אתם תלמדו איך לעבוד עם קולני כדור הארץ, השמש והירח בשלוש אוקטבות ולייצר תנועה מאזנת ומזינה את כל מערכות הגוף.

המרווחים המוסיקליים הם עולם בפני עצמו ותלמדו איך לבחור זוג קולנים על פי הבנה עמוקה של כל קולן לחוד, כל מרווח ומה משמעותו, באיזו נקודת אקופונקטורה לבחור על מנה לייצר השפעה מקסימלית.  כמטפלים אתם לומדים איך להגיע לאותו מרחב שבין הפיזי ללא פיזי, להבין אותו ולהביא את המטופלים שלכם לאות ומקום בו אנו חווים הרמוניה ואיזון. השימוש בשלוש אוקטבות מאפשר אין סוף אפשרויות של מרווחים והנעה באופנים שונים ומגוונים. כך מגיעים לשינוי ברמת הלא מודע של תפקוד האיברים וחומרים כימיים במוח – המשנה התנהגות ומצב עמוק בתוך הגוף הפיזי.

 

משך הקורס: 60 שעות

מספר מפגשים:  8-7 

מספר קולנים:  20

 •  8 קולנים - MIDDLE FREQUENCY

 •  8 קולנים - HIGH FREQUENCY

 •  4 קולנים - LOW FREQUENCY

 

מחיר  קורס: 5,000 ₪

קורס משולב
אקויוטוניקס שלב ג

קורס מתקדם זה נותן עומק חדש לארכיטיפים, למיתולוגיות בכל העולם והפשעתם על הגוף הפיסי והרגשי, אסטרונומיה, תדרים של פלנטות בשימוש על מרידיאנים ונקודות אקופונקטורה. ניכנס יותר לעומק מהם המרידיאנים ותפקידם האנרגטי על פי הרפואה הסינית, המושגים של הרפואה הסינית המשתלבים עם שיטת אקיוטוניקס. נלמד כיצד לבחור קולנים והיכן להניח אותם. שלב 3 הוא שילוב של קולן האום עם כל אחת מהפלנטות. 
 

כשלומדים על הפלנטות, האפשרויות הן בלתי מוגבלות ביצירת מרווחים מוסיקליים ובחירת נקודות אקופונקטורה. אתם תבצעו הערכות והתנסות המבוססים על יכולתכם והבנתכם, ותלמדו כיצד לבנות שכבות של צליל ותנועה עם שלל האפשרויות. נעמיק בידע המוסיקלי ובמשמעות המרווחים הנוצרים עם הקולנים, כיצד לעבוד עם מרווחים שונים, באיזה סדר ומדוע. 


הקורס הזה מפגיש אתכם לראשונה עם קולני הפלנטות ועם קולני כיירון – המרפא הפצוע, עם הפעמונים בתדרי הפלנטות והשמנים שהוכנו במיוחד ומותאמים לתדרי הפלנטות. 


משך הקורס: 25 שעות
מספר מפגשים: 5-4
שעות: 16:00-10:00
מספר קולנים: 27

 • 8 קולנים – MIDDLE FREQUENCY        

 • 8 קולנים - HIGH FREQUENCY 

 • 8 קולנים - LOW FREQUENCY

 • 3 קולנים -  CHIRON  – (MF/HF/LF)

 

מחיר קורס: 3,200 ₪ 
 

הזמנת קולנים תיעשה עם תשלום של  50%  ממחירם בזמן הרשמה לקורס. 

שלב ג
אקויוטוניקס שלב ד

בקורס זה תשתמשו בכל מה שלמדתם בקורסים הקודמים אבל ברמה אחרת, גבוהה יותר. כאן אנו משתמשים בכל הקולנים בכל שילוב אפשרי, בכל מרווח אפשרי ובכל יכולת הנעה, הזנה והארה אפשרית. כאן תתחילו באמת לחבר את כל הנקודות שלמדתם – סינכרוניזציה, מרידיאנים מיוחדים, חוקי הפיסיקה והמוסיקה, קארל יונג ותיאורית המיתרים יקבלו חיים חדשים ומשמעויות נוספות. זה השלב בו העולם של הקולנים מתגלה במלוא הדרו ויכולתו. 


נכיר את קולן ניבירו המופלא ביותר שנקרא בימים עתיקים – פלנטת המעבר וכשמו כן הוא – מאפשר מעבר באופן עמוק ביותר למצבים חדשים – פיזיים, רגשיים ורוחניים. הוא הקולן שמאפשר שינוי של הדנא שלנו בכל רמה. ניבירו הוא אחד הקולנים החשובים ביותר בשיטת אקיוטוניקס בגלל החשיבות הרבה והידע המגיע מתרבויות עתיקות במשך אלפי שנים. הוא התגלה על ידי קוסמולוגים לפני כמה שנים.


נכיר את ארבעת קולני האסטרואידים והארכיטיפים המרפאים שלהם של האלות- סיריס, פאלאס-אתינה, וסטה וג'ונו. 
תלמדו כיצד לשלב את כיירון, ניבירו והאסטרואידים יחד עם שאר הקולנים כדי לקדם את הידע שלכם שהוא המנחה העיקרי בזמן טיפול. נלמד עוד נקודות אקופונקטורה ונבין עוד יותר כיצד התהודה עוברת בעוצמות דרך המרידיאנים. 
המידע עצום ללא ספק. הלימוד נעשה בצורה של שכבות מידע המעמיקות עם כל שלב למידה ובעיקר בעיקר – מהתנסות. 
 


משך הקורס: 25 שעות
מספר מפגשים: 5
שעות: 15:00-10:00
מספר קולנים: 8

 • 3 קולני ניבירו        

 • 4 קולני האסטרואידים

 

מחיר קורס: 3,200 ₪ 

מינימום משתתפים: 4

הזמנת קולנים תיעשה עם תשלום של  50%  ממחירם בזמן הרשמה לקורס. 

שלב ד
קורס משולב שלב ג ו-ד

שלב 3 - קורס מתקדם זה נותן עומק חדש לארכיטיפים, למיתולוגיות בכל העולם והפשעתם על הגוף הפיסי והרגשי, אסטרונומיה, תדרים של פלנטות בשימוש על מרידיאנים ונקודות אקופונקטורה. ניכנס יותר לעומק מהם המרידיאנים ותפקידם האנרגטי על פי הרפואה הסינית, המושגים של הרפואה הסינית המשתלבים עם שיטת אקיוטוניקס. נלמד כיצד לבחור קולנים והיכן להניח אותם. שלב 3 הוא שילוב של קולן האום עם כל אחת מהפלנטות. 
כשלומדים על הפלנטות, האפשרויות הן בלתי מוגבלות ביצירת מרווחים מוסיקליים ובחירת נקודות אקופונקטורה. אתם תבצעו הערכות והתנסות המבוססים על יכולתכם והבנתכם, ותלמדו כיצד לבנות שכבות של צליל ותנועה עם שלל האפשרויות. נעמיק בידע המוסיקלי ובמשמעות המרווחים הנוצרים עם הקולנים, כיצד לעבוד עם מרווחים שונים, באיזה סדר ומדוע. 
הקורס הזה מפגיש אתכם לראשונה עם קולני הפלנטות ועם קולני כיירון – המרפא הפצוע, עם הפעמונים בתדרי הפלנטות והשמנים שהוכנו במיוחד ומותאמים לתדרי הפלנטות. 


שלב 4 - בקורס הה נשתמש בכל מה שנלמד בקורסים הקודמים אבל ברמה אחרת, גבוהה יותר. כאן אני משתמשים בכל הקולנים בכל שילוב אפשרי, בכל מרווח אפשרי ובכל יכולת הנעה והזנה והארה אפשרית. כאן נתחיל לחבר את כל הנקודות שנלמדו – סינכרוניזציה, מרידיאנים מיוחדים, חוקי הפיסיקה והמוסיקה, קארל יונג ותיאורית המיתרים יקבלו חיים חדשים ומשמעויות נוספות. זה השלב בו העולם של הקולנים מתגלה במלוא הדרו ויכולתו. 
נכיר את קולן ניבירו המופלא ביותר שנקרא בימים עתיקים – פלנטת המעבר וכשמו כן הוא – מאפשר מעבר באופן עמוק ביותר. הוא הקולן שמאפשר שינוי הדנא שלנו בכל רמה. ניבירו הוא אחד הקולנים החשובים ביותר בשיטת אקיוטוניקס בגלל החשיבות הרבה והידע שמגיע מתרבויות עתיקות. 
נכיר את ארבעת קולני האסטרואידים והארכיטיפים המרפאים שלהם של האלות- סיריס, פאלאס-אתינה, וסטה וג'ונו. 
תלמדו כיצד לשלב את כיירון, ניבירו והאסטרואידים יחד עם שאר הקולנים כדי לקדם את הידע שלכם שהוא המנחה העיקרי בזמן טיפול. נלמד עוד נקודות אקופונקטורה ונבין עוד יותר כיצד התהודה עוברת בעוצמות דרך המרידיאנים. 
המידע עצום ללא ספק. הלימוד נעשה בצורה של שכבות מידע המעמיקות עם כל שלב למידה ובעיקר בעיקר – מהתנסות. 

משך הקורס: 40 שעות
מספר מפגשים: 5
שעות: 15:00-10:00
מספר קולנים: 34​

 

מחיר קורס: 4,500 ₪ 

מינימום משתתפים: 4

הזמנת קולנים תיעשה עם תשלום של  50%  ממחירם בזמן הרשמה לקורס. 

משולב ג ו-ד
bottom of page